Kołobrzeskie hospicjum przygotowuje się do zbiórki, którą tradycyjnie przeprowadzi 1 listopada. Każdy kto chciałby w tym dniu pomóc w czasie kwesty na cmentarzu może jeszcze zostać wolontariuszem.

Kołobrzeskie hospicjum przygotowuje się do zbiórki, którą przeprowadzi 1 listopada. Każdy kto chciałby w tym dniu pomóc w czasie kwesty na cmentarzu może jeszcze zostać wolontariuszem.

Wszyscy, którzy chcą pomóc w czasie kwesty powinni zarejestrować się poprzez formularz na stronie FB Hospicjum. Osoby niepełnoletnie rejestruje rodzic lub opiekun prawny. Zgłaszać się można do 27 października włącznie. 

Pamiętajmy, że hospicjum przez cały czas ma swoje potrzeby, taka zbiórka to dla placówki nieocenione wsparcie, bo za zebrane środki można kupić to, co jest aktualnie potrzebne.

Aktualnie kołobrzeskie hospicjum ma pełne obłożenie.

Komentarze  
+5 # kwesta 2022-10-25 17:33
Niech każdy z nas- kołobrzeżanin w tym trudnym czasie dla nas wszystkich, przy tej szalejącej inflacji otworzy swoje serca i portfele i nie przejdą obojętnie obok kwestujących i wrzuci chociaż te symboliczne 5zł, bo życie pisze różne scenariusze i obyśmy my nigdy nie byli zmuszeni skorzystać z tego jakże ważnego miejsca na mapach miasta i powiatu! Wierzę w wielką moc kołobrzeżan, bo już nie raz pokazali, że potrafią wiele!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn