Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka audycji „Rozmowy z widokiem na powiat”. Z wicestarostą Jackiem Kusiem rozmawiamy między innymi o tym, czy w przypadku przedłużenia aresztu starosty Tomasza Tamborskiego zostanie wybrany nowy starosta.

Poruszamy temat Balu Seniora, nowej świetlicy w Kłopotowie, dróg rowerowych, analizy dendrologicznej drzew przy ulicy Armii Krajowej oraz opóźnień w uruchomieniu biura paszportowego. Odpowiadamy również na pytanie, czy powiat będzie sprzedawał węgiel dla wszystkich mieszkańców z powiatu, czy będą robić to tylko gminy.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+1 # Odnośnie 2022-10-28 09:34
Aplikacji „usterka” panie starosto, panie redaktorze proszę sobie pobrać aplikacje Kołobrzeg regeneracja tam oprócz tras szlaków restauracji noclegów jest okienko zgłoś usterkę - zrób fotkę czegoś np dziury w drodze udostępnij lokalizacje i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Lol 2022-10-28 22:03
Czy tylko ja mam wrażenie, że redaktor zagadał wicestarostę?
Pan wice nie potrafił czasem przegadać redaktora.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn