Największe prace związane z przebudową ulicy Myśliwskiej już się zakończyły. Cała inwestycja ma się zakończyć do połowy grudnia. Jej całkowity koszt to blisko 3 miliony 700 tysięcy złotych.

Dobiega końca kolejna inwestycja, na wykonanie której mieszkańcy czekali bardzo długo. Ale w końcu się doczekali.

Przypomnijmy. 11 lipca podpisano umowę na remont ulicy Myśliwskiej. Przebudowa obejmuje odcinek od skrzyżowania od Ronda Solidarności do przejazdu kolejowego w zakresie nowej nawierzchni, elementów drogowych, chodników, ścieżki rowerowej oraz przebudowę ulicy Myśliwskiej bocznej. Będzie także doświetlenie przejścia dla pieszych, a także nowa aranżacja zieleni w pasach drogowych. W związku z sezonem główna droga remontowana była dopiero po sezonie. Wcześniej wykonawca skupił się na odcinku drogi przy blokach, gdzie znajduje się parking, na wysokości sklepu Żabka. W tej chwili ulica Myśliwska jest już przejezdna. Pozostało wykonanie m.in. oznakowania poziomego.

Koszt przebudowy Myśliwskiej to blisko 3 miliony 700 tysięcy złotych, z czego milion 100 tysięcy stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Samorządowych. 

 

Komentarze  
+3 # As 2022-11-11 16:47
Jacy mieszkańcy przecież tam się prawie nic nie zmieniło
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Scott 2022-11-11 22:58
Dokładnie, nic się nie zmieniło DDR wciąż nie odzielony od chodnika i zamiast asfaltowy to z kostki.. a tyle razy mówiono, że DDR asfaltowy to najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Eh 2022-11-11 22:03
Póki co , to aranżacja zieleni wykonana jest tylko po jednej stronie ulicy. Wymieniono chodniki i nawierzchnię samej jezdni. Ale nie wykonano najważniejszego problemu tej ulicy - nie dokonano wymiany i rozbudowy kanalizacji deszczowej, która to była niewydolna i powodowała częste zalewanie samej jezdni jak i chodników. Poczekajmy do większej ulewy i wtedy ocenimy wykonane prace.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # Mieszkaniec 2022-11-11 22:10
Przy blokach na koszalńskiej jeszcze zagęścić proszę polbruk i zmieść ten piach i dopiero wtedy będzie koniec a jak nie to rozpoczną się telefony do urzędu miasta .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # aTomek 2022-11-12 13:32
Dziękują jest pięknie. Tak trzymać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn