Podczas dzisiejszej konferencji Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz Prezes Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej Stanisław Kopeć zaprosili wszystkich mieszkańców na obchody Wojewódzkich Uroczystości Dni Olimpijczyka. Te odbędą się w najbliższy piątek 26 maja o godzinie 12.00 na Stadionie Lekkoatletycznym im. Michała Barty w Kołobrzegu.

Główne wydarzenia w ramach Wojewódzkich Dni Olimpijczyka odbędą się w piątek 26 maja, ale od kilku dni odbywa się szereg imprez towarzyszących.

W programie przewidziana jest m.in. uroczysta defilada, prezentacja olimpijczyków i paraolimpijczyków, wręczenie medali i odznaczeń za zasługi dla rozwoju sportu dla kołobrzeżan i program sportowo-artystyczny.

Obchody Dni Olimpijczyka powracają do Kołobrzegu po 9 latach. Głównym celem wydarzenia jest promocja wartości olimpijskich, ale także samych olimpijczyków zachodniopomorskich.

Swój przyjazd na wydarzenie zapowiedziało około 30 olimpijczyków.

Obchody Dni Olimpijczyka potrwają od godziny 12 do14.30. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn