13 października (czwartek) o godz. 13.00 nastąpi oficjalne otwarcie drogi w miejscowości Grąbnica (Gwizd-Grąbnica II etap).

W uroczystości „przecięcia wstęgi” swoje uczestnictwo zapowiedzieli m.in. Anna Mieczkowska i Robert Grzywacz - członkowie Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. Przypomnijmy, chodzi o budowę drogi łączącej Gwizd – Grąbnica z drogą Ku Słońcu oraz ul. Kołobrzeską w Ustroniu Morskim. Na zadanie to gmina Ustronie Morskie ubiegała się o fundusze określone w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych. Wniosek został bardzo wysoko oceniony i otrzymał 16 punktów, zajmując 4 miejsce na liście rankingowej projektów. Koszt inwestycji to kwota 582.892,96 zł, z czego ponad 174 tys. stanowiło dofinansowanie z budżetu woj. zachodniopomorskiego. Zadanie wykonała spółka STRABAG z Pruszkowa.

Gwizd

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook