×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców i turystów po odbiór bezpłatnych kalendarzy książkowych na rok 2017, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu - informuje Marlena Wachowska, rzecznik starostwa. Kolejną akcją promocyjną naszego powiatu w tym roku jest zakup 6000 kalendarzy. Ideą akcji jest zaangażowanie mieszkańców i wspólne promowanie naszego powiatu. To po kocykach, które otrzymują mamy noworodków w szpitalu oraz parawanach plażowych, które dedykowane były osobom wynajmującym kwatery, kolejna akcja skierowana do mieszkańców naszego powiatu.
- To nowa forma promocji, na którą postawiliśmy w tym roku, zamiast kolejnych smyczy, długopisów czy kubków. Wspólnie promujmy Powiat Kołobrzeski. Naszym celem jest zaangażowanie mieszkańców, którzy są najlepszym źródłem informacji o powiecie. Dlatego prosimy, by kalendarz wysłali przyjacielowi, podarowali rodzinie, po prostu podali dalej i polecili nas znajomym. W kalendarzu są piękne zdjęcia z naszej okolicy, ale także cała oferta naszych szkół ponadgimnazjalnych - mówi Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po odbiór kalendarzy do Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1 pokój nr 10. Akcja trwa do wyczerpania kalendarzy. 
Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w Biurze Rzecznika Prasowego pod nr tel. 94 35 476 18 wew. 133, 191.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook