×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Muzeum Oręża Polskiego włączyło się w akcję „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”. Dzięki tej akcji kombatanci otrzymają świąteczne prezenty.  Już po raz szósty odbywa się w tym roku akcja Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera. Organizatorzy zbiórki chcą choć trochę wesprzeć kombatantów w tym szczególnym czasie. W akcję włączyło się również Muzeum Oręża Polskiego, a najpotrzebniejsze produkty spożywcze i chemiczne o długim terminie przydatności trafią do kombatantów z Kołobrzegu i okolic. Przy rozwożeniu paczek dla kombatantów pracownikom muzeum pomagać będą uczniowie Gimnazjum nr 1.

Tegoroczna Paczka dla Bohatera objęta jest patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej, Instytutu Pamięci Narodowej, Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Oddział Szczecin, Stowarzyszenia Rodzin i Sympatyków 12 Pułku Ułanów Podolskich, Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Polski Zbrojnej oraz Minister Anny Marii Anders.

[hdvs videoid=2778]

 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn