×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Ponad 800 g marihuany przewoził 43-letni pasażer jednego z autobusów w województwie zachodniopomorskim. W Kołobrzegu mężczyznę wylegitymowali funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy ujawnili przy nim dwa pakunki z suszem roślinnym.
 
Mieszkańca województwa zachodniopomorskiego zatrzymano. Strażnicy graniczni jako dowód w sprawie zabezpieczyli susz, który po przebadaniu specjalistycznym urządzeniem okazał się marihuaną.
W toku dalszych czynności funkcjonariusze Straży Granicznej i Służby Więziennej z psem do wykrywania narkotyków przeszukali mieszkanie mężczyzny. Znaleźli w nim 8,5 g mefedronu, czyli tak zwanych dopalaczy. Szacunkowa łączna wartość zabezpieczonych narkotyków wynosi prawie 33 tys. zł.
Dziś 43-latek zostanie doprowadzony do prokuratury celem przesłuchania i przedstawienia mu zarzutu.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook