×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Mieszkańcy Czernina i okolic licznie stawili się na niedzielnej imprezie i wspomogli fundację Jerzego Owsiaka. Jak poinformował miejscowy sztab padł rekord - łącznie udało się zebrać 10 190,60 złotych. Z czego aż 3795 złotych pochodziło z licytacji. W minioną niedzielę w Czerninie po raz kolejny zorganizowano Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Szkole Podstawowej im. Orła Białego przygotowano wiele atrakcji, a kilkunastu wolontariuszy dzielnie zbierało pieniądze na rzecz fundacji. Impreza trwała od godziny 13 do 18, w tym czasie organizatorzy przygotowali dla wszystkich szereg atrakcji, również sportowych i kulinarnych.
W tym roku wyjątkową furorę zrobił salon kosmetyczny i punkt stylizacji fryzur. Nie brakowało chętnych do zdjęć w fotobudce. Był Chłopski Stół z grochówką i pierogami. Nie zabrakło typowego fast-foodu, słodkości i potraw z grilla. Na zakończenie imprezy odbyła się licytacja gadżetów WOŚP oraz "światełko do nieba". Mieszkańcy Czernina i okolic licznie stawili się na imprezie i wspomogli fundację Jerzego Owsiaka. Jak poinformował miejscowy sztab, łącznie udało się zebrać 10 190,60 złotych. Z czego aż 3795 złotych pochodziło z licytacji.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn