×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Sezon studniówkowy 2017 otworzyli dzisiaj wieczorem maturzyści z Zespołu Szkół Morskich. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego poloneza, życzeń i podziękowań. Tej nocy na pewno nie zabrakie wszystkim dobrej zabawy.
 
Do matury pozostało sto dni. Bal studniówkowy to już tradycja. Jako pierwsi bawią się dzisiaj uczniowie z Zespołu Szkół Morskich i ich goście. Studniówka to oczywiście dobra zabawa, eleganckie ubrania, ale, jak mówili też maturzyści z którymi rozmawialiśmy, smutek, że skończą wkrótce szkołę i rozjadą się po świecie. Trudno też zapomnieć o maturze.
Uczniowie podziękowali wychowawcom, nauczycielom i opiekunom internatu za wspólnie spędzony czas, wiedzę, którą od nich otrzymali, a zamiast kwiatów i upominków przekazali symboliczny czek na 1000 zł dla chorego kolegi Darka Niedzieli.
 
Zapraszamy do obejrzenia fotoleracji z otwarcia studniówki Zespołu Szkół Morskich. 
Wideorelacja z balu i rozmowy z maturzystami w poniedziałek o 17.15 w Wydarzeniach Dniach TKK.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.informacje.kolobrzeg.pl/images/2016/studniowka_zsm

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook