×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W kilku miejscach w rejonie Koszalina i Sianowa kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu związane z budową obwodnicy w ciągu drogi ekspresowej S6. Są to przecięcia obwodnicy z obecną DK nr 6, DK nr 11, drogą powiatową Koszalin Jamno (ul. Władysława IV) i DW 203 w miejscowości Gorzebądź. Tymczasowe organizacje ruchu związane z budową obwodnicy są najczęściej wieloetapowe, czyli będą się zmieniać wraz z rozpoczynaniem kolejnych etapów robót budowlanych. Realizacja obwodnicy Koszalina i Sianowa powinna zakończyć się w lipcu przyszłego roku.
Obecnie utrudnienia w ruchu możemy spotkać w 5 miejscach (w każdym z nich obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h). Na odcinku wjazdowym DK  nr 6 do Koszalina (ul. Szczecińska) została zajęta część jezdni i pojazdy poruszają się po poszerzeniach wykonanych z płyt betonowych. Na ul. Morskiej (wylot DK nr 11 w kierunku Kołobrzegu) pojazdy muszą poruszać się jezdnią tymczasową w rejonie budowanego wiaduktu. Na DW nr 203 w miejscowości Gorzebądź znajdują się wjazdy na budowę. Na ul. Władysława IV ruch odbywa się jezdnią tymczasową, podobnie jak na DK nr 6 w rejonie miejscowości Trawica, gdzie również znajdują się wjazdy na budowę.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook