×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Został ogłoszony przetarg na remont odcinków DK nr 6 między Goleniowem, a Koszalinem o łącznej długości 25 km i DK nr 11 miedzy Kołobrzegiem, a Koszalinem o łącznej długości 19,2 km. Roboty te będą realizowane w cyku dwuletnim i finansowane w ramach realizacji S6 na odcinku Goleniów – Koszalin. Dodatkowo w ramach środków na remonty dróg w tym roku nowa nawierzchnia pojawi się jeszcze na odcinku DK nr 6 Karlino – DW 166 o długości 4 km i DK nr 11 Ustronie Morskie – Tymień o długości 4,4 km. Także łącznie w ciągu najbliższych 2 lat zostanie wyremontowanych około 53 km DK nr 6 i DK nr 11 o najgorszej nawierzchni. Dzięki temu znacznie poprawi się stan nawierzchni na odcinkach dróg krajowych nr 6 i 11, które w 2019 roku zastąpi budowana droga ekspresowa S6 i w związku z tym po oddaniu jej do ruchu przestaną być już drogami krajowymi. 
Remonty będą się skupiały na odcinkach DK nr 6 Płoty – Pniewo, Ramlewo – Koszalin oraz DK nr 11 w Kołobrzegu i na odcinku Ustronie Morskie - Będzino. Dokładne decyzje co do remontowanych odcinków zapadną wiosną, po ustąpieniu warunków zimowych. W ramach tych robót przewidziana jest wymiana warstwy ścieralnej drogi wraz z zastosowaniem na odcinkach w gorszym stanie warstwy wyrównawczej i wykonanie następnie nowego oznakowania poziomego.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook