×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Gmina Kołobrzeg pozyskała niemal 7 mln złotych dofinansowania. Z pomocą środków ma powstać centrum sportów wodnych w Dźwirzynie oraz ścieżka historyczna w Budzistowie. Wójt Włodzimierz Popiołek nie krył dzisiaj zadowolenia. Gminie Kołobrzeg udało się pozyskać 6,8 mln złotych dofinansowania. To dużo, patrząc na budżet gminy, która rokrocznie wydaje na inwestycje około 8 milionów środków własnych. Na budowę Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie ma trafić 4,8 miliona złotych dofinansowania. Drugim zadaniem do realizacji przez Gminę Kołobrzeg z blisko 2-milionowym dofinansowaniem będzie historyczna ścieżka edukacyjna w Budzistowie „Wrota czasu – tropimy historie”.
Dofinansowanie dla Gminy Kołobrzeg pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Nowe inwestycje w Budzistowie i w Dźwirzynie mają być gotowe w 2018 roku.
[hdvs videoid=3043]
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn