×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Krzyż w czerwono-niebieskim kolorze nawiązujący do układu krążenia człowieka – projekt autorstwa Roberta Konopskiego z Akademii Sztuki w Szczecinie zwyciężył w konkursie na logo Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu.Głosowanie w internecie zakończyło się w środę w nocy, dziś o siedmiu projektach log dla kołobrzeskiego szpitala dyskutowała kapituła konkursowa. Na początku autorzy logotypów, studenci Akademii Sztuki w Szczecinie, przedstawili i omówili szczegółowo swoje prace. Później jury udało się na obrady. 
Logo w kształcie latarni morskiej z liniami encefalografu przypominającymi morskie fale, którego autorem jest Daria Paczkowska, zajęło pierwsze miejsce w głosowaniu mieszkańców za pośrednictwem internetu. Kapituła konkursowa za najlepsze logo uznała projekt, który przygotował Robert Konopski.
Logotyp Roberta Konopskiego, studenta Akademii Sztuki, to niebiesko-czerwony krzyż, projekt nawiązuje do układu krążenia człowieka. Autor zwycięskiego projektu będzie teraz pracował nad systemem identyfikacji wizualnej Regionalnego Szpitala. 

[hdvs videoid=
3106]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook