×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W czwartek 9 marca w Hali Milenium odbyło się spotkanie z udziałem młodzieży i nauczycieli z Anglii i Węgier oraz uczniów z Liceum im. M. Kopernika biorących udział w projekcie Erasmus Plus.
 
W tym tygodniu w Kołobrzegu gościmy młodzież i nauczycieli ze szkół średnich w Plymouth (Anglia) i Fonyód (Węgry). W ramach programu Erasmus Plus uczniowie z Kopernika wraz z młodzieżą z Anglii i Węgier stworzyli między innymi: stronę internetową o projekcie, aplikację komórkową na telefon, przygotowali prezentację przedsiębiorstwa społecznego na przykładzie Zakładu Aktywności Zawodowej w Kołobrzegu, opracowali publikację podsumowującą dokonania projektu oraz nagrali krótki film - jak zachować się podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej.
 
Projekt trwał od października 2015 roku do września 2017 roku. Po stronie Kopernika projekt koordynowali profesorowie Marek Kieś i Marek Muciek oraz Beata Kieś i Elżbieta Mączka. Efekty dwuletniego projektu zostały zaprezentowane przez młodzież podczas podsumowującego spotkania.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn