×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Budowana przez GDDKiA droga ekspresowa S6 w dwóch węzłach przecina drogi powiatowe, w związku z czym starostwo otrzyma odszkodowanie od Skarbu Państwa. W sumie będzie to około 2,5 mln złotych, które zostaną przeznaczone na inwestycje.Powiat kołobrzeski otrzyma odszkodowanie od Skarbu Państwa za budowanie na drogach powiatowych drogi ekspresowej S6. Odszkodowanie zostanie wypłacone w dwóch transzach. Pierwsza, za zajęcie terenów w okolicy miejscowości Byszewo, to 1,6 mln złotych. Druga, za tereny w okolicy Kukinii, to prawdopodobnie 1 mln złotych.

W sumie powiat kołobrzeski otrzyma około 2,5 mln złotych odszkodowania od Skarbu Państwa. Jak mówi starosta, lista inwestycji, które są do zrealizowania, jest długa. Zarząd Powiatu podjął już pierwsze decyzje. W I LO im. M. Kopernika zostanie wyremontowana aula, z kolei kwota blisko 260 tysięcy złotych zostanie przeznaczona na zapowiadany już remont pomieszczeń w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ulicy Piastowskiej. Znaczna kwota ma też zostać przeznaczona na remont chodników. 

[hdvs videoid=3181]
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook