×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Funkcjonariusze kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali 50-latka poszukiwanego listami gończymi za liczne oszustw . Mężczyzna ma do odbycia ponad pięć lat kary pozbawienia wolności. 50-latek poszukiwany był od 2014 roku, Sądy m.in. z Kołobrzegu, Torunia czy Wrocławia wydały za mężczyzną listy gończe.


Kołobrzeżanin dokonywał głównie wyłudzeń usług hotelowych. Scenariusz jego pobytu w hotelach na terenie kraju wyglądał podobnie. Dzwoniąc wcześniej przed przyjazdem do danego hotelu podawał się za właściciela firmy rezerwując dla swojego pracownika pobyt. Piędziesięciolatek przyjeżdżał do hotelu, korzystał z usług m.in. noclegu i wyżywienia. Następnie wyjeżdżał nie informując o tym obsugi hotelowej.
Kilka dni temu  funkcjonariusze kryminalni z Kołobrzegu ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany. Mężczyzna nie krył zdziwienia pojawieniem się funkcjonariuszy. Nie stawiał oporu, był całkowicie zaskoczony obrotem sprawy.
Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego, wkrótce o jego dalszych losach zadecyduje sąd. 50-latek ma do odbycia łącznie karę ponad pięciu lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook