×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Podinspektor Dariusz Hoc, pełniący obowiązki komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu został dziś zaprzysiężony na szefa kołobrzeskiej Policji.

 
 
 
 
 
 
Uroczystość zaprzysiężenia Dariusz Hoca to była czysta formalność, podinspektor od końca grudnia zeszłego roku  po odejściu na emeryturę inspektora Waldemara Trzcińskiego, pełnił obowiązki komendanta powiatowego policji, dziś oficjalnie został jej szefem. 

Zaprzysiężenie Dariusza Hoca odbyło się w obecności wojewody zachodniopomorskiego, komendanta wojewódzkiego policji, szefów wydziałów kołobrzeskiej policji, dowódców służb mundurowych i władz samorządowych z naszego powiatu. 

Driusz Hoc pracuje w policji od 20 lat,  swoją karierę zawodową zaczynał od tzw. pierwszej linii. Przez jakiś czas służył również jako oficer CBŚP, od 2013 roku był zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego w Kołobrzegu,  w lutym 2016 roku objął obowiązki zastępcy komendanta powiatowego, a od końca grudnia pełnił obowiązki szefa kołobrzeskiej policji.
 
 
Dziś zaprzysiężony został również pierwszy z-ca komendanta powiatowego policji w Kołobrzegu - nadkom. Robert Demidziuk, do tej pory p.o. zastępcy.
 
 
Kołobrzeska policji szykuje się już do najtrudniejszego czasu w roku – sezonu letniego. Jak mówił komendant Dariusz Hoc, to teraz najważniejsze zadanie dla naszej komendy powiatowej.

[hdvs videoid=3344]
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook