×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

33-letni kołobrzeżanin został zatrzymany za znieważenie funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Za swój czyn odpowiedział przed sądem w trybie przyspieszonym. 
W ubiegłym tygodniu policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który popełnił wykroczenie. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, głośno się zachowywał i używał słów wulgarnych w miejscu publicznym. W trakcie przeprowadzanych czynności 33-latek kierował wobec mundurowych słowa powszechnie uznawane za wulgarne, czym znieważył funkcjonariuszy w trakcie wykonywania przez nich obowiązków służbowych. Mężczyzna został  zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Kołobrzescy funkcjonariusze w tym czasie zbierali materiał dowodowy niezbędny do rozpatrzenia tej sprawy w trybie przyspieszonym.
Mężczyzna został doprowadzony na salę sądową, gdzie usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy podczas pełnienia przez nich obowiązków służbowych, do którego się przyznał.
Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy wydał wyrok skazujący 33–latka na karę grzywny w wysokości 3 tysięcy złotych.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook