×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Ministerstwo Sportu i Turystyki wsparło inwestycję budowy stadionu lekkoatletycznego przy I LO kwotą 2 mln zł, ale jest szansa na dodatkowy milion ze środków ministerialnych. 

Poniżej zamieszczamy treść listu, jaki wysłano do Ministra Sportu i Turystyki drogą elektroniczną. To oficjlane pismo w kwestii dalszego dofinansowania Stadionu Lekkoatletycznego w Kołobrzegu podpisane przez Pawła Szefernakera, Prezesa Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Koszalinie i Czesława Hoca, wiceprezesa Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Koszalinie.Witold Bańka
Minister Sportu i Turystyki
ul. Senatorska 14
00-082 Warszawa.
 
 
Szanowny Panie Ministrze,
 
26 listopada 2016 r. wbito łopatę pod budowę Stadionu Lekkoatletycznego przy I LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu. Cała społeczność sportowa Kołobrzegu i regionu, w tym - bardzo utalentowana lekkoatletycznie młodzież, środowisko działaczy sportowych oraz samorządy powiatu kołobrzeskiego doczekały się realizacji budowy wymarzonego i tak potrzebnego lekkoatletycznego obiektu sportowego w Kołobrzegu. Ministerstwo Sportu i Turystyki wsparło tę inwestycję kwotą 2 mln zł.
 
Niestety, by finalnie „nałożyć koronę” na królową sportu w Kołobrzegu potrzebna jest jeszcze kwota 1 mln zł, wskazana m.in. we wniosku-zapytaniu (z lutego 2017r.) Starostwa Powiatowego z Kołobrzegu do Ministerstwa Sportu i Turystyki.
 
Przywołując w pamięci bardzo przyjazne i merytoryczne spotkanie z Panem Ministrem w obecności Pana Ministra Pawła Szefernakera i mojej osoby, za które raz jeszcze bardzo dziękujemy, w kwestii całokształtu działań w aspekcie rozwoju lekkoatletyki - królowej sportu w naszym regionie, pragniemy jeszcze raz gorąco wesprzeć i prosić o dofinasowanie budowy Stadionu z budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie w/w. Jednocześnie ufamy, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Pan Minister zaszczyci nas swoją obecnością na uroczystym otwarciu tak długo oczekiwanego i nowoczesnego Stadionu Lekkoatletycznego w Kołobrzegu w maju 2018 r.
 
Z wyrazami szacunku,
 
Paweł Szefernaker, Prezes Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Koszalinie 
Czesław Hoc, wiceprezes Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Koszalinie

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn