×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W Urzędzie Gminy Sławno wójt Jerzy Kołakowski podpisał umowę na dofinansowanie inwestycji, polegającej na przebudowie drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Grąbnica. O pieniądze na ten cel gmina ubiegała się z budżetu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
Wniosek został bardzo wysoko oceniony i zajął pierwsze miejsce na liście rankingowej projektów. Szacunkowy koszt wykonania ustrońskiej inwestycji to kwota ok. 675 tys., z czego dofinansowanie osiągnie wartość prawie 20 %.
Zasadniczym celem projektu jest wybudowanie drogi śródpolnej, biorącej początek od istniejącej drogi Gwizd – Grąbnica, biegnącej wzdłuż torów PKP do Koszalina. Droga o długości 759,3 mb i szerokości 4,0 m wykonana zostanie z mieszanki mineralno – bitumicznej (asfaltowej). Wzdłuż drogi zaplanowano pobocza ziemne o szerokości 0,6 m do 1,2 m w zależności od szerokości pasa drogowego, wraz ze skosami najazdowymi o szerokości 1,0 m. Planowany termin realizacji zadania do końca 2017 r.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook