×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Rozpoczęły się remonty realizowane w tym roku na zachodniopomorskich drogach krajowych. Ekipy remontowe można spotkać już na odcinku Karlino – DW 166 na DK nr 6 i Żółwino – Prostynia na DK nr 10. W miejscach realizowanych robót kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, w tym z ruchem wahadłowym podczas robót nawierzchniowych.Sukcesywnie będą rozpoczynały się prace na kolejnych fragmentach dróg. - Łącznie planujemy w tym roku wyremontować 18 odcinków dróg krajowych o łącznej długości ponad 60 kilometrów. Roboty będą polegały w większości na wymiennie warstwy ścieralnej nawierzchni (wraz z zastosowaniem warstwy wyrównawczej) oraz robotami na poboczach i wykonaniem nowego oznakowania poziomego - mówi Mateusz Grzeszczuk z GDDKiA i uprzedsza: - W miejscach prowadzonych robót kierowcy mogą się spodziewać utrudnień, w tym ruchu wahadłowego podczas wykonywania robót bitumicznych. Będziemy dążyć do tego aby minimalizować utrudnienia w ruchu w czasie wzmożonego ruchu w weekendy wakacyjne.
W miejscach prowadzonych robót kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na tymczasową organizację ruchu. Aktualne informacje o utrudnieniach w ruchu na drogach krajowych dostępne są w Serwisie dla Kierowców GDDKiA - przejdź.
 
Lista planowanych w roku 2017 remontów:
A6 gr.    Państwa - Kołbaskowo jezdnia prawa, dł. 2,46 km
A6 gr.    Państwa - Kołbaskowo jezdnia lewa, dł. 0,97 km
DK6        Płoty – Słudwia, dł. 1,8 km
DK6        Wicimice – Pniewo, dł. 2,1 km
DK6        Kozia Góra – Karlino, dł. 2 km
DK6        Karlino obwodnica, dł. 0,5 km
DK6        Karlino - dw166, dł. 4 km
DK6        m. Biesiekierz, dł. 5,95 km
DK10     Żółwino -Prostynia, dł. 6,9 km
DK10     Kalisz Pomorski - Biały Zdrój, dł. 4,4 km
DK10     Mirosławiec - Nieradź, dł. 4,4 km
DK10     Lubno - Wałcz, dł. 6,8 km
DK11     m. Kołobrzeg, dł. 0,8 km
DK11     Ustronie Morskie - Tymień, dł. 4,4 km
DK11     Tymień – Będzino, dł. 5,2 km
DK11     Wierzchowo - Szczecinek, dł. 2,7 km
DK13     Szczecin-Kołbaskowo, dł. 3,6 km
DK20     m. Czaplinek, dł. 1,5 km
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn