×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z Posterunku Policji w Dźwirzynie zatrzymali 32-latka podejrzewanego o kradzieże z włamaniem do ośrodków wypoczynkowych w Dźwirzynie. Sprawca odpowie również za kradzież telefonu i roweru. Wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

Na początku tygodnia policjanci z Posterunku Policji w Dźwirzynie zauważyli jadącego na rowerze mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali uciekiniera. Mężczyzna jak się okazało jechał na skradzionym z ośrodka wypoczynkowego rowerze. Przy sobie miał również telefon komórkowy który pochodził z kradzieży. Policjanci zatrzymali 32-latka, mieszkańca powiatu Gryfickiego.
Analizą zgromadzonego materiału dowodowego pozwoliła przedstawić mężczyźnie dodatkowe zarzuty za kradzieże z włamaniem do ośrodków wczasowych w Dźwirzynie. Łącznie przedstawiono zatrzymanemu cztery zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn