×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W sobotę 24 czerwca na boisku sportowym w Karcinie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP, w któych udział wzięły męskie i żeńskie drużyny OSP z terenu całego powiatu. Złoty Medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa” odebrał starosta Tomasz Tamborski. 
Zawody sportowo-pożarnicze są formą intensywnego szkolenia pożarniczego niezbędnego w przygotowaniu do działań ratowniczych. Obok rywalizacji sportowej zawody mobilizują strażaków ochotników do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu oraz dają możliwość oceny stanu wyszkolenia pożarniczego. Celem organizacji imprezy jest w szczególności popularyzacja wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowanie do startu w zawodach wyższego szczebla.
 
W zawodach udział wzięły męskie i żeńskie drużyny OSP z terenu całego powiatu. Po podsumowaniu końcowej klasyfikacji drużyn w zawodach wyłoniono zwycięzców zawodów:
 
grupa drużyn męskich:
Miejsce I  - OSP Korzystno
 
Miejsce II  - OSP Rusowo
 
Miejsce III - OSP Gorawino
 
grupa drużyn kobiecych:
Miejsce I - OSP Rusowo
 
Miejsce II  - OSP Siemyśl
 
Miejsce III – OSP Karcino.
 
Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Kołobrzegu wręczył dh Tomasz Tamborski, starosta kołobrzeski, który na zakończenie zawodów został odznaczony Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.Zdjęcia: dh Jerzy Bartnik
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn