×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Wczoraj policjanci z Dźwirzyna i Kołobrzegu uratowali przed niechybną śmiercią mieszkańca Kołobrzegu, który usiłował targnąć się na swoje życie.


 
Około godziny 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu otrzymał informację o mężczyźnie, który zamierza popełnić samobójstwo. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna wziął leki w celach samobójczych. Natychmiast do miejsca jego zamieszkania udali się mundurowi. Niestety, we wskazanym miejscu nie zastano mężczyzny. Ustalono kontakt z rodziną oraz ewentualne adresy, pod którymi może przebywać. Po kilku minutach policjanci ustalili dokładne miejsce pobytu, gdzie zastano próbującego popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast powiadomili Pogotowie Ratunkowe, które zabrało mieszkańca Kołobrzegu do szpitala.
Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii, ale szybka reakcja, zdecydowane i profesjonalne działanie pomogła uniknąć śmierci.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook