×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Przy muzyce SOD MORKA nastąpiło oficjalne podniesienie „Błękitnej Flagi” na ustrońskim kąpielisku. - To wyróżnienie potwierdza, że Ustronie Morskie spełnia najwyższe kryteria w zakresie jakości wody, zarządzania środowiskowego, bezpieczeństwa oraz prowadzonych działań edukacyjnych i informacyjnych – mówił Jarosław Szczygieł, Koordynator Krajowy Błękitnej Flagi w Polsce.
Po oficjalnych przemówieniach odbyły się pokazy ratownictwa morskiego i udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu ustrońskich ratowników. Relacjonował je Piotr Klejny – instruktor WOPR i wieloletni, starszy wieży uhonorowanego kąpieliska „NADBRZEŻNA”. Podniosłym chwilom towarzyszyła spora dawka dobrego humoru - to za sprawą Dnia Karykaturzysty, który w ramach XIV Spotkań z Satyrą i Karykaturą zgromadził przy Gminnym Ośrodku Kultury, rysowników z całego kraju oraz wielu amatorów sztuki z przymrużeniem oka. 

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.informacje.kolobrzeg.pl/images/2016/ustronie_flaga

 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook