×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Szeregi policjantów z powiatu kołobrzeskiego zasilają obecnie nie tylko mundurowi pełniący służbę w ramach stażu adaptacyjnego, ale również funkcjonariusze, którzy pełnią służbę ponadnormatywną po godzinach normalnej służby, a także mundurowi z Oddziałów Prewencji Policji w Szczecinie.
Dodatkowe patrole finansuje miasto Kołobrzeg, Urząd Gminy Kołobrzeg i Urząd Gminy Ustronie Morskie które dba o zapewnienie bezpieczeństwa.
Urząd Miejski w Kołobrzegu, Urząd Gminy Kołobrzeg i Urząd Gminy Ustronie Morskie przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu sfinansował pobyt 12 adeptów. Podczas 6-tygodniowego pobytu młodzi stróże prawa patrolują obszary szczególnie zagrożone, a ich głównym zadaniem jest zapobieganie i ujawnianie sprawców wykroczeń uciążliwych dla mieszkańców. Adepci kierowani są również w miejsca, które mieszkańcy naszego regionu zgłosili, jako niebezpieczne za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Jednak adaptacja zawodowa to niejedyne wsparcie funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Otóż za sprawą sfinansowania dodatkowych patroli przez Urząd Miasta w Kołobrzegu, Urząd Gminy Kołobrzeg i Urząd Gminy Ustronie Morskie na terenie miasta można dostrzec liczniejsze patrole, które głównie dbają o bezpieczeństwo. Taką służbę ponadnormatywną policjanci wykonują po godzinach normalnej służby, w swoim czasie wolnym. Jak co roku na dodatkowe patrole z Oddziałów Prewencji Policji w Szczecinie mogą liczyć mieszkańcy powiatu kołobrzeskiego. Na ten cel przekazał wsparcie finansowe Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz wójtowie Gminy Kołobrzeg i Ustronie Morskie.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook