×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Portal samorząd.pap.pl opublikował ranking przedsiębiorczych JST. Gminy uszeregowano określając liczbę podmiotów gospodarczych na 1 tys. mieszkańców. 8 miejsce w Polsce na 2478 samorządów zdobyło Ustronie Morskie.
Według twórcy rankingu - prof. Eugeniusza Sobczaka z Wydziału Administracji Politechniki Warszawskiej, wskaźnik przedsiębiorczości jest ważną zmienną opisującą rozwój gospodarczy gmin. Daje też obraz, na ile samorządy wpierają działalność gospodarczą.
Wysoką lokatę, bo 8 miejsce w Polsce na 2478 samorządów zdobyło USTRONIE MORSKIE. Liczba podmiotów gospodarczych na 1000 mieszkańców, w przypadku naszej gminy to ponad 270 firm. Ustronie Morskie wyprzedziło takie gminy jak: Międzyzdroje, Władysławowo, czy Sopot. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook