×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Nielegalne towary akcyzowe o rynkowej wartości prawie 144 tys. zł przechwyciła 26 lipca u 39-letniego mieszkańca Koszalina Straż Graniczna z Kołobrzegu. Mężczyźnie grozi kara wysokiej grzywny. 


Podczas kontroli drogowej nissana, a następnie w wyniku przeszukania mieszkania i garażu, funkcjonariusze ujawnili 175 kilogramów krajanki tytoniowej, przeszło 23 kg suszu tytoniowego i 12200 papierosów bez znaków polskiej akcyzy skarbowej o łącznej wartości blisko 144 tys. zł. Towar został zabezpieczony z Placówce Straży Granicznej w Kołobrzegu. Na poczet kary strażnicy graniczni zabezpieczyli 3 tys. zł.
Mężczyźnie grozi kara wysokiej grzywny. Wystawiono mu wezwanie do stawienia się dziś w kołobrzeskiej Straży Granicznej, która prowadzi dalsze czynności procesowe w tej sprawie. 


Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook