×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

34-letni mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją żoną trafił do aresztu. Za czyn ten grozi mężczyźnie kara do 5 lat pozbawienia wolności. 
Na początku tygodnia mundurowi podczas jednej z interwencji zatrzymali do wytrzeźwienia 34-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę w miejscu publicznym. Zatrzymany znany był już funkcjonariuszom z wcześniejszych czynów przestępczych.
Mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego przed przyjazdem policji ubliżał, szarpał oraz stosował przemoc fizyczną, a także uderzał w głowę swoją żonę powodując u niej obrażenia. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 34-letniemu mężczyźnie zarzutu psychicznego i fizycznego znęcania się i spowodowania obrażeń ciała.
Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu i Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu, sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.
34-latek za swój czyn będzie teraz odpowiadał przed kołobrzeskim sądem.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook