×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Po tragicznym wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na wysokości Błotnicy, prokuratura rejonowa prowadzi postępowanie w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

7 sierpnia  ok. godz. 16 niedaleko Błotnicy na prostym odcinku drogi wojewódzkiej 102 doszło do tragicznego wypadku. Volkswagen, którym podróżowało czterech pracowników kołobrzeskiej firmy budowlanej, zjechał z drogi na lewe pobocze, runął do rowu i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Z wypadku nikt nie ocalał. Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu wszczęła postępowanie w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.
Postępowanie toczy się w sprawie, nikt nie usłyszał zarzutów. Prokuratura zbiera materiał dowodowy, który doprowadzi do ustalenia jaka mogła być przyczyna tego zdarzenia.

[hdvs videoid=3918]
  
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn