×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zachęcają do pracy w policji. Od piątku dokumenty można składać w siedzibie przy Kilińskiego. Wcześniej konieczna była podróż do Szczecina.
 
Łącznie w 2017 roku Policja planuje przyjąć w swoje szeregi 310 nowych funkcjonariuszy. Oferta skierowana jest do młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wyższym wykształceniem po kierunkach przydatnych w policji (prawo, administracja, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne).
 
NOWE UDOGODNIENIE DLA OSÓB STARAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE DO POLICJI
 
Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji powinny osobiście złożyć komplet dokumentów w Zespole ds. Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, przy ul. Małopolskiej 47 lub od dnia 01.09.2017r w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ulicy Kilińskiego 20 .
 
Wymagania do pracy w policji:
 
Każdy, kto chce służyć w policji, musi spełnić określone wymagania:
 
obywatel polski, niekarany, o nieposzlakowanej opinii,
korzystający w pełni z praw publicznych,
posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.
ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej (potwierdzony adnotacją w książeczce wojskowej).
 
Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej zachodniopomorskiej policji www.zachodniopomorska.policja.gov.pl lub pod numerem tel. tel. 91 82 11 235 lub 91 82 11 261.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook