Mając na uwadze liczne prośby mieszkańców dotyczące organizacji regularnych przewozów na trasie Kołobrzeg – Rościęcino informujemy, że od 1 września 2017 Komunikacja Miejska wprowadziła zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 1, która kursować będzie do tej miejscowości.Ponadto posezonowe rozkłady jazdy wszystkich linii autobusowych dostępne są na stronie Komunikacji Miejskiej w Kołobrzegu wraz z obowiązujacymi cenami biletów: www.km.kolobrzeg.pl. Rozkład można pobrać także w fomacie pdf do wydruku poniżej w załącznikach.
W szczególności zachęcamy do korzystania z usług Komunikacji Miejskiej w Kołobrzegu Sp. z o.o. dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Uczniowie posiadający ważną legitymację szkolną oraz bilet elektroniczny (kartę miejską) uprawnieni są do korzystania z bezpłatnych przejazdów.
 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn