×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Blisko 150 kilogramów nielegalnej krajanki tytoniowej i 5 tysięcy papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej ujawnili w Koszalinie 7 października funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu. Zatrzymali podejrzewanego o posiadanie tych wyrobów 39-letniego mieszkańca powiatu koszalińskiego.

 
Podczas legitymowania na jednej z ulic Koszalina 39-latka strażnicy graniczni ujawnili przy nim 6,5 kg nielegalnej krajanki tytoniowej. W toku dalszych czynności w wyniku przeszukania wynajmowanego przez mężczyznę garażu i miejsca zamieszkania funkcjonariusze ujawnili duże ilości krajanki i papierosów. Łącznie zabezpieczyli 148 kg krajanki i 5 tysięcy papierosów o łącznej wartości przeszło 104 tys. zł. 
 
Dzień później, po przedstawieniu 39-latkowi zarzutu popełnienia przestępstwa skarbowego, został on zwolniony. Mężczyźnie grozi kara wysokiej grzywny.

Informacja i zdjęcie: MOSG
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn