×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów po odbiór bezpłatnych kalendarzy książkowych na rok 2018, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.


- Jest to kontynuacja akcji, jaką przeprowadziliśmy w zeszłym roku i cieszyła się ona ogromnym powodzeniem. Do wydania mamy 8000 bezpłatnych kalendarzy. Naszym celem jest zaangażowanie mieszkańców, którzy są najlepszym źródłem informacji o powiecie. Dlatego prosimy, by kalendarz wysłali przyjacielowi, podarowali rodzinie, po prostu podali dalej i polecili nas znajomym. W kalendarzu są piękne zdjęcia naszej okolicy, ale także cała oferta naszych szkół ponadgimnazjalnych - mówi Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po odbiór darmowych kalendarzy do Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1 w Biurze Podawczym - pokój nr 3 na parterze. Akcja trwa do wyczerpania kalendarzy.
Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w Biurze Rzecznika Prasowego pod nr tel. 94 35 476 18 wew. 133, 191.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn