×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kradzionego fiata seicento i nietrzeźwego kierowcę, który prowadził mimo sądowego zakazu, ujawnili w ostatnich dniach funkcjonariusze Straży Granicznej z Kołobrzegu. 
Patrol strażników granicznych zatrzymał 31 października w powiecie sławieńskim fiata seicento, którego prowadziła 19-letnia kobieta. Mieszkanka powiatu sławieńskiego była zaskoczona, kiedy dowiedziała się, że samochód figuruje w systemach informatycznych jako kradziony. Stwierdziła, że fiata kupiła w styczniu tego roku i nie wiedziała o jego pochodzeniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd, a kobiecie wystawili wezwanie do Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu.
 
Dzień później kołobrzescy strażnicy graniczni skontrolowali w Białogardzie volkswagena kierowanego przez 47-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy, powodem był orzeczony wobec niego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo funkcjonariusze stwierdzili, że 47-latek może być nietrzeźwy, co potwierdziło badanie alkomatem. Mężczyzna miał przeszło dwa promile w wydychanym powietrzu. Strażnicy graniczni uniemożliwili mu dalszą jazdę i przekazali Policji.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn