×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Już w najbliższą sobotę 18 listopada XVII edycja SZLACHETNEJ PACZKI nabierze tempa. Wolontariusze zapraszają na happening przy ratuszu, a na stronie www.szlachetnapaczka.pl otwarta zostanie baza z historiami rodzin. To do nich trafi dedykowana pomoc, którą przygotują darczyńcy.

Kołobrzescy wolontariusze Szlachetnej Paczki informują:
Otwarcie bazy będziemy świętować 19 listopada pod ratuszem naszego pięknego miasta Kołobrzeg od godziny 13:00. 
Planujemy szereg atrakcji z tym związanych główne z nich to : gorąca grochówka, ciasta, kawa, herbata, loteria fantowa dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami, występ Sandry Cygan - skrzypaczki, taniec Zumby i inne występy, nad którymi pracujemy. Odwiedzi nas też klub motocyklowy i wozy straży pożarnej oraz policyjnej jako dodatkowa atrakcja. 


W tym roku w całej Polsce ponad 11 tys. wolontariuszy odwiedziło ponad 33 tys. rodzin. Organizatorzy szacują, że podczas XVII edycji PACZKI liczba rodzin włączonych do projektu przekroczy 20 tys.Wolontariusze, którzy spotykają się z rodzinami, poznają ich historie i określają, jaka pomoc da im szansę na trwałe wyjście z trudnej sytuacji i będzie dla nich impulsem do zmiany. W sobotę 18 listopada o 9.00 na stronie www.szlachetnapaczka.pl udostępniona zostanie baza zawierająca opisy rodzin. Każdy, kto na nią wejdzie, będzie mógł przeczytać ich historię, poznać ich najpilniejsze potrzeby i wybrać rodzinę, której pomoże, przygotowując dla niej paczkę. Wolontariusze przekażą ją rodzinom podczas Finału SZLACHETNEJ PACZKI, 9-10 grudnia.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook