×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Kołobrzegu zawiadamia odbiorców wody w miejscowościach: Rymań, Dębica, Leszczyn, Mirowo, Rzesznikowo, Płonino, Skrzydłowo, Czartkowo, Jaglino, Starnin, Kinowo, Kamień Rymański i Bukowo,  że w związku z koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na sieci wodociągowej, 16 i 17 listopada będą przerwy w dostawie wody.


"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Kołobrzegu zawiadamia odbiorców wody w miejscowościach: Rymań, Dębica, Leszczyn, Mirowo, Rzesznikowo, Płonino, Skrzydłowo, Czartkowo, Jaglino, Starnin, Kinowo, Kamień Rymański i Bukowo, że w związku z koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na sieci wodociągowej, w dniach: 16 - 17.11.2017 r. od godz. 9.00 do godz. 14.00 zostanie wstrzymany dopływ wody. 
W wyniku prowadzonych działań wystąpią chwilowe spadki ciśnienia  oraz lokalne  zmętnienia wody. Za powyższe utrudnienia spółka przeprasza Odbiorców wody. 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook