×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Klinika Oka - Ośrodek diagnostyki i leczenia chorób oczu prof. zw. dr hab. n. med. Andrzej Stankiewicz zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego Powiatu Kołobrzeskiego na bezpłatne badanie wzroku.
 
Badanie jest całkowicie bezpłatne. O akcji poinformowani są dyrektorzy szkół. Każdy uczeń, który chciałby sprawdzić swój wzrok, może zgłosić się do swojego wychowawcy klasy. Komputerowe badanie wzroku ma określić wady wzroku u dzieci i młodzieży: astygmatyzmu, nadwzroczności czy krótkowzroczności. Wielkie kołobrzeskie badanie wzroku rozpoczyna się 20 listopada 2017 roku i potrwa przez co najmniej 6 miesięcy. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie bezpłatnego sprawdzenia swojego wzroku jak największej liczbie uczniów.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook