×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

- Serdecznie dziękuję panu europosłowi Czesławowi Hocowi za poinformowanie mieszkańców jak wiele zyskali nie wybierając Platformy Obywatelskiej na kolejną kadencję. W ramach podziękowania chciałbym przedstawić 24 sukcesy na 24 miesiące rządów Prawa i Sprawiedliwości - mówi poseł Marek Hok."24 sukcesy na 24 miesiące rządów Prawa i Sprawiedliwości" wg posła Marka Hoka:

1. Dziura w budżecie przekroczy 51 miliardów, ale to i tak mniej niż zakładano! 
2. Sytuacja ekonomiczna w kraju poprawia się, za masło płacimy więcej o 70%, jaja 50% a ubezpieczenie samochodu nawet dwa razy więcej! „Na jajecznicę na maśle” Polacy muszą brać kredyt :)
3. Ruszył program wsparcia dla najuboższych - Ojciec Tadeusz dostał ponad 30 milionów złotych z budżetu, a samotne matki nadal 500+ mogą oglądać tylko w TVP INFO. 
4. Rząd rozwiązał problem lekarzy rezydentów - mają wyjechać za granicę lub pracować dla idei. W zamian podwyższa się niemal dwukrotnie budżety sejmu, senatu i Kancelarii Prezydenta RP.
5. Dzięki dyplomatycznej akcji polskich władz, na stanowisko szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska poparło 27 z 28 państw. 
6. Teraz w Europie mamy już dwóch prawdziwych przyjaciół: Orbana i Łukaszenkę. 
7. Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski odkrył nowe państwo - San Eskobar. 
8. Prawdziwi fachowcy wreszcie biorą sprawy w swoje ręce. Komunistyczny prokurator Stanisław Piotrowicz naprawia polskie sądy. 
9. Jarosław Kaczyński może spać spokojnie do południa. Za jego całodobową ochronę Polacy płacą 1,5 miliona rocznie. 
10. Prezes może też bezpiecznie spacerować po Krakowskim Przedmieściu. Zabezpieczenie miesięcznic smoleńskich kosztowało już miliony złotych. 
11. Zmiany w armii! Odeszło ponad 250 generałów i pułkowników. O nasze bezpieczeństwo zadbają teraz ochotnicy z Wojsk Obrony Terytorialnej. 
12. W wojsku wreszcie jest porządek! Zaprowadził go farmaceuta z Łomianek - Bartłomiej Misiewicz. Żal, że nie ma go już w polskiej armii. 
13. Na szczęście Misiewiczów jest więcej. Zajmują ważne stanowiska w spółkach skarbu państwa. W ramach wielkiego odpolityczniania z Kancelarii Prezydenta do PZU trafiła Małgorzata Sadurska. Może zarabiać nawet 90 tysięcy złotych miesięcznie. 
14. Są nowe miejsca pracy! W Polskiej Fundacji Narodowej. Ze 100 milionowego budżetu popłynęły już pierwsze zlecenia do spółki założonej przez kolegów premier Beaty Szydło. 
15. Ruszył program rodzina na swoim. Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego realizuje się w TVP, a pociotek prezesa w Lasach Państwowych. Zarabia prawie 20 tysięcy miesięcznie, a ostatnio dostał 70 tysięcy premii. 
16. Nie będzie nowych śmigłowców dla armii. Mimo to polskie siły powietrzne będą odpierać atak wroga aż przez 4 godziny, a Macierewicz w Kanadzie ogłosił, że Rosja jest gotowa do wojny. 
17. Nie ma śmigłowców ale będą strzelnice. W każdym powiecie za ponad 2,5 miliarda złotych. 
18. Eksperci Macierewicza z komisji smoleńskiej wciąż są bliżej prawdy. Rocznie kosztują podatnika tylko 1,5 miliona złotych, a sam Macierewicz na podsumowaniu dwóch lat sprawowania urzędu w ostatnim punkcie ogłosił jako swój sukces „wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej”.
19. Koniec z wypadkami z udziałem limuzyn BOR. Ministrowie przesiedli się do wojskowej Casy. Wylatali już ponad 8 milionów złotych. 
20. Dobre efekty reformy edukacji. Pracę straciło zaledwie 6 tysięcy nauczycieli. 
21. Polacy są bardziej aktywni i odchodzą od telewizorów. „Wiadomości” straciły milion widzów, ale prezes Kurski nadal jest w doskonałym humorze, tym bardziej, że TVP dostała dodatkowo blisko miliard złotych.
22. Koniec z kłótniami w programach publicystycznych TVP. Do studia zapraszani są już tylko politycy PiS. 
23. Zapowiadane są podwyżki! Dla członków rządu i PiSowskich urzędników. Za 25 milionów złotych. 
24. Polska nadal silna w UE. Wciąż nie wprowadzono sankcji za łamanie konstytucji.
 

Podsumowanie ostatnich dwóch lat wg europosła Czesława Hoca można znaleźć tutaj: zobacz.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook