×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Wielkimi krokami zbliża się „Gala Sienkiewiczowska 2017”, święto Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, pod patronatem honorowym Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego. Gala odbędzie się 8 grudnia 2017 r. o godzinie 13:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.


Jest to uroczystość Święta Szkoły powiązana z oficjalnym odsłonięciem projektu 3D „Kołobrzeg XV wiek” oraz wręczeniem statuetki SUPER! HENRYK! 2017 - najwyższe wyróżnienie za szczególną aktywność i działalność na rzecz szkoły. W ten sposób dyrekcja szkoły chce podziękować wielu osobom i instytucjom za ich wkład w dobre jej imię oraz kreowanie pozytywnego wizerunku w środowisku. Jest to również wyśmienita okazja, aby zintegrować środowisko związane ze szkołą, spotkać się z wieloma osobami wspierającymi jej rozwój, podziękować przyjaciołom, a także – mamy nadzieję – poznać nowych, bo jak pisał Henryk Sienkiewicz: „Nie rzeczywistość sama, ale serce, z jakim ku niej przystępujemy, daje rzeczom kształty i kolory”.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn