×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Od 25 listopada do 2 grudnia delegacja młodzieży ZSO im. Mikołaja Kopernika wraz z opiekunami Markiem i Beatą Kieś odwiedziła już po raz siódmy, w ramach współpracy z zaprzyjaźnioną szkołą Metro West w miejscowości Ra’anana, koleżanki i kolegów, którzy przebywali w Kołobrzegu w czerwcu tego roku.


Pobyt w Izraelu rozpoczął się od spotkania z burmistrzem miasta Ra’anana Ze'ev Bielskim oraz dyrektorem szkoły izraelskiej Amnonem Bar Natanem. Przywitali oni oficjalnie kopernikańską delegację i życzyli młodzieży wielu wrażeń i przyjemnego pobytu w Izraelu. W trakcie pobytu młodzież zwiedziła Jerozolimę, Tel Aviv, Jafę, Park Narodowy Ein Gedi, kąpała się w Morzu Martwym oraz wspinała się do twierdzy Masada, która znajduje się na światowej liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wspólnie spędzony tydzień przyczynił się do lepszego wzajemnego poznania, zrozumienia różnic kulturowych jak i nawiązania trwałych przyjaźni.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook