×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Karuzela, projektowane centrum handlowe które będzie położone w Budzistowie, otrzymało ostateczną Decyzję Środowiskową. W projekcie swoje sklepy otworzą m.in. Leroy Merlin, Deichmann, Reserved, Sinsay, House, Cropp, Martes Sport, Media Expert i Rossmann. Przewidziane jest również czteroekranowe kino.


 
- Galeria Karuzela to będzie największy tego typu obiekt dla miasta i gminy Kołobrzeg. Widzimy lokalny popyt generowany przez mieszkańców jak i turystów odwiedzających ten region o czym świadczy dynamiczny rozwój sektora hotelowego. Naszej lokalizacji sprzyja realizowany obecnie układ drogowy. Z jednej strony wewnętrzna obwodnica Kołobrzegu kończąca się rondem Janiska, z drugiej strony budowany obecnie odcinek trasy S6 – mówi Grzegorz Pękalski z Karuzeli.  Karuzela podpisała umowy najmu z kilkoma „dużymi graczami” i finalizuje z kolejnymi.
W projekcie swoje sklepy otworzą m.in. Leroy Merlin, Deichmann, Reserved, Sinsay, House, Cropp, Martes Sport, Media Expert i Rossmann. Przewidziane jest również czteroekranowe kino.
Projektantem obiektu jest firma Bose International która stworzyła takie projekty jak Silesia w Katowicach czy Korona Kielce. Otwarcie Karuzeli planowane jest na drugą połowę 2019 roku.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook