×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Główną atrakcję ustrońskiego WOŚP czyli licytację poprowadziły Dwie Doroty – Dorota Gałęzowska i Dorota Waligóra, które w tym roku wcieliły się w role wodza indian i gejszy. Nie zabrakło także występów artystycznych. W ostatnią niedzielę w Ustroniu Morskim zebrano 31.637,47 zł.Muzyczną ucztę zaserwowały Przedszkolaki oraz zespół Beniaminek i „Złota Rybka” z kapelą. Tuż przed godziną 20:00 na placu przed GOKiem usłyszeliśmy mini koncert w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej „Morka”. W trakcie trwania Finału odbyły się warsztaty gier planszowych przeprowadzone przez Stowarzyszenie Sympatyków Gier Fabularnych i Planszowych z Ustronia Morskiego. W galerii GOK serwowano domowe wypieki oraz ciepłe napoje. W części plenerowej imprezy można było ogrzać się przy ognisku oraz skosztować grochówki z kuchni polowej ustrońskich strażaków. Imprezę zwieńczyło tradycyjnie „światełko do nieba”. Wisienką na torcie tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się koncert grupy Kurna Chata, który wypełnił salę widowiskową swoimi fanami.
Dumy z zaangażowania mieszkańców nie kryje wójt Ustronia Morskiego, Jerzy Kołakowski: - Zakończył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadszedł czas podsumowań i podziękowań. Dziękuję darczyńcom, sponsorom, organizatorom, wolontariuszom – wszystkim razem i każdemu z osobna. Po raz kolejny pokazali Państwo swój profesjonalizm, ale również wielkie serce i chęć niesienia pomocy innym. Jestem pełen uznania dla wszystkich osób pracujących w ustrońskim sztabie WOŚP. To dzięki Wam tegoroczny finał w Ustroniu Morskim cieszył się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców, czego dowodem jest zebrana kwota 31.637,47 zł. Pieniądze te przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla wyrównania szans w leczeniunoworodków. Podsumowując siedemnastą edycję WOŚP w Ustroniu Morskim od 2002 r. ustroński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzbierał kwotę w wysokości: 398.583,32 zł. Jestem z Was dumny. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM i liczę na to, że za rok spotkamy się znowu i zagramy bo lubimy. SIE MA !!!

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.informacje.kolobrzeg.pl/images/2016/wosp_ustronie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook