×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzeska drogówka otrzymała nowy radar do pomiaru prędkości. Sprzęt KPP w Kołobrzegu przekazał Grzegorz Starczyk, wójt Gminy Dygowo.Przekazane urządzenie - TruCAM – popularnie zwane radarem - jest wielofunkcyjne i służy do pomiaru laserem prędkości oraz odległości w ruchu drogowym. Umowę na nieodpłatne przekazanie urządzenia podpisali Wójt Grzegorz Starczyk i Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu mł. insp. Dariusz Hoc.
Radar będzie na wyposażeniu patroli Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu. Przekazany sprzęt to nowoczesne urządzenie, oprócz pomiaru prędkości daje również możliwość wykonania zdjęcia mierzonego pojazdu. Teraz, każdy kierowca będzie mógł tuż po kontroli zobaczyć wynik zmierzonej prędkości jego samochodu wraz z dokumentującymi to wszystko filmem i zdjęciami.
 
foto. Marek Kawęcki
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook