×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu. W tej sprawie zarzuty zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności usłyszał 40-letni mieszkaniec Czarnego. 
Pod koniec ubiegłego miesiąca policjanci z Kołobrzegu przyjęli zawiadomienie o kradzieży auta wraz z dokumentami oraz kluczykami z ul. VI Dywizji Piechoty. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 5 tysięcy złotych. W poniedziałek kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili sprawcę i dokonali jego zatrzymania. W miejscu zamieszkania podejrzewanego policjanci ujawnili dokumenty oraz kluczyki od auta. Sprawca został zatrzymany. Po rozpytaniu przyznał się do kradzieży pojazdu oraz wskazał miejsce ukrycia samochodu w dzielnicy uzdrowiskowej.
Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży samochodu. Za ten czyn grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Sprawca był dobrze znany policji , wielokrotnie notowany za kradzieże, włamania, oszustwa i paserstwo.
Odzyskany pojazd został  przekazany prawowitemu właścicielowi.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn