×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Dzielnicowi z Kołobrzegu zatrzymali 26-latka, któremu przedstawiono zarzut kradzieży rozbójniczej. Za czyn ten grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawca najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. 
W ubiegłym tygodniu w markecie w Kołobrzegu doszło do kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna wszedł do sklepu, zabrał z półki dwie butelki alkoholu powodując straty w kwocie blisko 200 zł. Kiedy pracownica ochrony chciała go zatrzymać użył wobec niej przemocy uderzył ja pięścią w twarz, po czym zbiegł. 
Kołobrzescy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli pracę mającą na celu ustalenie danych mężczyzny. Sprawcę zarejestrował monitoring. Podczas rozpoczęcia służby wizerunek podejrzewanego został przekazany dzielnicowemu z rejonu, w którym doszło do zdarzenia. Funkcjonariusz rozpoznał sprawcę. Znający zwyczaje podejrzewanego o dokonanie kradzieży mężczyzny wspólnie z dzielnicowym z sąsiedniego rejonu udali się w miejsce, gdzie może on przebywać. W rejonie ulicy Koszalińskiej policjanci zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu podjął próbę ucieczki. Po krótkim pościgu dzielnicowi zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Sprawca kradzieży rozbójniczej trafił do policyjnej izby zatrzymań.
Po przedstawieniu zarzutów na wniosek prokuratury kołobrzeski sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook