×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy instruktorzy ZHP zapraszają całe rodziny do wzięcia udziału w pierwszej miejskiej grze "Bitwa o Kołobrzeg". Gra przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat.


Oczywiście dzieci niemieszczące się w tej kategorii wiekowej także są serdecznie zaproszone, nie mniej młodszym może się dłużyć trasa, dla starszych zadania mogą być zbyt infantylne. Harcerze postarają się jednak zabawić wszystkich.
Gra odbędzie się 18.03.2018r. w Kołobrzegu, o godzinie 14: 00 (dokładne miejsce startu jeszcze podamy).
Gra jest bezpłatna! Należy jedynie się zgłosić za pośrednictwem strony przejdź
- By gra była ciekawa do typowo harcerskiej metodyki wpletliśmy trochę nowych technologii, dlatego najważniejsze by podczas gry mieć telefon z zainstalowaną aplikacją Actionbound, dostęp do internetu i GPS. Aplikacja jest pisana w języku niemieckim i angielskim, lecz nie trzeba ich znać by się z nami świetnie bawić. Instrukcji obsługi będziemy udzielali na starcie. Na graczy na trasie czeka wiele zadań i zagadek. część z nich będzie wymuszała od uczestników integracji z mijanymi przechodniami - mówi Olga Korowacka, zastępca komendanta Bałtyckiego Hufca Morskiego ZHP w Kołobrzegu. 
Wszystko kończy się ogniskiem z kiełbaskami w Harcerskim Ośrodku Morskim. Oczywiście impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook