×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W trakcie kontroli na drodze numer 11 w rejonie miejscowości Ustronie Morskie p.o. kierownika kołobrzeskiej drogówki wraz z asystentem zauważyli kierującego pojazdem ciężarowym, który popełnił kilka rażących wykroczeń na drodze. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem amfetaminy. 
Kierowca pojazdu ciężarowego jadąc drogą krajową nr 11 nie dostosował się między innym do obowiązujących znaków poziomych oraz pionowych wyprzedzając na podwójnej linii ciągłej w rejonie skrzyżowania oraz przejścia dla pieszych.
Policjanci natychmiast powiadomili patrol Ruchu Drogowego, który na ul. Koszalińskiej zatrzymał kierującego ciężarówką 34-latka. Kontrolowany kierowca był pobudzony, został przebadany na zawartość środków odurzających. Tester wykazał, że mężczyzna jest pod wpływem amfetaminy.
Kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn