×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Pijanego kierowcę zatrzymał przypadkowy świadek. Kierowca forda miał problemy z obsługą pojazdu, tor jazdy był kręty i zagrażał bezpieczeństwu innych uczestników ruchu. Badanie policyjnym alkomatem wskazało 2 promile. Za swój czyn odpowiedział w trybie przyspieszonym i już w po dwóch dniach usłyszał wyrok.

 
Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej  Policji w Kołobrzegu interweniowali na  ul. Wylotowej po zgłoszeniu dotyczącym ujęcia przez innego uczestnika ruchu nietrzeźwego kierowcy. Przybyły na miejsce patrol przebadał kierującego pojazdem, 30- letniego mieszkańca Kołobrzegu na zawartość alkoholu. Urządzenie wskazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało mężczyzna ten chwilę wcześniej uszkodził kilka innych pojazdów na terenie Kołobrzegu. Kierujący został zatrzymany. Następnie sprawa w trybie przyspieszonym została przekazana do Sądu, gdzie po posiedzeniu oskarżony został skazany na karę 15.000 zł grzywny. Wobec mężczyzny orzeczono również zakaz  prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 3 lat i świadczenie pieniężne w kwocie 5000 zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej. Zapłaci również 1500 zł kosztów sądowych.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook